Farbenie vlasov

Strihy

INOA

Farba Inoa predstavuje revolúciu vo farbení.

Je to vôbec úplne prvá oxidačná farba bez amoniaku. Na trh bola uvedená ako novinka v r. 2010 a odvtedy sa teší veľkej priazni žien po celom svete. V čom je taká výnimočná? Doteraz sme poznali bezamoniakové farby iba ako ľudovo povedané "farebné šampóny", ktoré ale nedokážu vlasy zosvetlit, prekryť 100% biele vlasy, ani s nimi nedocielime jednoliatu farbu od korienkov ku končekom ako s klasickou farbou. Všetky ostatné oxidačné farby (klasická farba) sú založené na báze vody a amoniaku. Farbenie potom sprevádza jeho neprijemný a typický amoniakový zápach. Úplne nová a prevratná technológia S.O.B. (systém olejovej báze) a MEA úplne nahradila amoniak vo farbe INOA, takže ju počas farbenia vôbec necítiť. Farba má vysokú kozmeticitu, ktorá poskytuje optimálnu šetrnosť k vlasovej pokožke. Vďaka S.O.B. sa do vlasu ľahšie dostanú farebné pigmenty, čo zaručuje krásnu žiarivú farbu. Olejová báza tiež napomáha udržať vlas v dobrej kondícii, pretože rešpektuje prirodzenú ochrannú vrstvu vlasu a tým dodáva vlasom pružnosť a lesk. Dokáže všetko, čo klasické farby, zosvetľuje, ztmavuje a výborne kryje biele vlasy až do 100%.


Majirel

Dlhotrvajúca, intenzívna farba, hlboké a sýte farebné odtiene, klasická a dokonalá elegancia a neuveriteľný lesk vlasov vám ponúka majirel farba od Loreal Professionnel.

Majirel

Luocolor

Farba luocolor vám ponúka svieže, hravé odtiene, rešpektujúce prirodzenú farbu vlasov. Mimoriadny lesk, jednoduchá a rýchla aplikácia. Zosvetlenie o 2,5 – 3 tóny, krytie až do 70% bielych vlasov.

Luocolor

RICHESSE, HI.RICHESSE

Jemná, vyživujúca a bez amoniaku. Pre hĺbkovú výživu vlasov a žiarivý lesk. Pre dodanie prírodných a harmonických farebných odleskov. Kryje až 50% bielych vlasov. Jemná, vyživujúca a bez amoniaku. Pre hĺbkovú výživu vlasov a oslňujúci lesk. Pre rozjasnenie farby a dodanie oslňujúcich farebných odleskov. Kryje až 50% bielych vlasov. Zosvetlenie o 1 - 1/5 tónu.
Richesse

Koleston

KOLESTON PERFECT je permanentná (stála) farba, ktorá kryje 100% šedivé vlasy. Dokáže zosvetliť nefarbené vlasy až o 5 stupňov, obsahuje 85 odtieňov - prírodne, módne, červené, špecial zosvetľujúce, 7 x mixtony . Wella Koleston Perfect je krémová farba, ktorá sa pri použití mieša s 6% a 9% peroxidom.

Koleston

Pure naturals

Ukázať vlasy v ich nejlepšej forme a zvýrazniť ich lesklú farbu – to dokáže farebná škála Pure Naturals. Zvýrazní prírodný vzhľad pomocou jemných tónov a dodáva vlasom brilantné farebné efekty.

Rich naturals

Módne, elegantné akcenty vo vlasoch pre niečo extra – škála farieb od Rich Naturals zahrňuje všetky tóny pre sofistikované farebné efekty a odlesky. Vlasy si zachovávajú svoj prirodzený vzhľad a zároveň sú zvýraznené nádherným dotykom.

Vibrant reds

Fascinujúce, intenzívne, červené tóny pre charakteristickú farbu vlasov – Vibrant Reds sú extravagantné farby, ktoré podčiarkujú osobnosť. Vibrant Reds zahŕňajú celé spektrum dynamických a výrazných červených tónov: od žiarivej medenej cez intenzívnu červenú až po tmavo fialovú nuance.

Deep browns

Hnedé tóny, ktoré ukazujú svoju čokoládovú tvár – nuance Deep Browns. Farebná škála pokrýva celé spektrum dramatických hnedých tónov: od teplých nuancí po dúhové, chladné tóny – ale všetky sú úžasne lesklé.

Special blonde
S odtieňmi Special Blonde od Koleston Perfect môžete dosiahnuť široké spektrum blond výsledkov s neprekonateľným zosvetlením a to veľmi šetrnou cestou vďaka Triluxiv Plus technológií. Presvedčte sa o tom sami, prečesaním vlasov po nanesení farby.

Special mix
Všetky pohľady mieria na farvu Special Mix. Sofistikované farebné kreácie priťahujú pozornosť rafinovanými kombináciami, neobvyklými technikami a tím niečím extra zvláštnym. Special Mix – pre neobmedzené spektrum farebných možností. Tvorivosť bez hraníc. Pomocou Special mix môžete vytvoriť akúkoľvek farebnú fantáziu.