MODELÁCIA NECHTOV profesionálnou značkou CNnails

Prirodzené nechty sú ľahko zraniteľné, často štiepavé a lámavé. Riešením problémov s nechtami je modelácia umelých nechtov, ktoré Vás zbavia starostlivosti o nechty a zvýšia trvácnosť farebných lakov. Ponúkame Vám kompletné riešenie všetkých problémov s nechtami pomocou svetlom tvrdeného gélu na modeláciu nechtov. Každá žena bez ohľadu na vek a profesiu, by mala mať upravené nechty. Pokiaľ zvolíte modelovanie nechtov, urobíte radosť sama sebe, ale i Vášmu okoliu. Ruky sú predsa Vašou vizitkou, sú vidieť vždy a všade.

V súčasnosti existuje viacero spôsobov modelácie.

Pri všetkých metódach nechty držia, vyzerajú celkom prirodzene a nepoškodzujú prírodné nechty, pokiaľ sú aplikované správne s kvalitným materiálom. Pri pravidelnom dopĺňaní je trvácnosť (zhruba 3 - 4 týždne) neobmedzená. Každá modelácia spočíva v základnom ošetrení nechtov a ich okolia, nalepením tipov, prípadne predĺženia na šablóny, modelácie tzv. "C" oblúka a ukončená masážou nechtového lôžka so špeciálnym olejčekom na výživu nechtov.

Výber farebných uv gélov v našom salóne značky CNnails

Vysoká škála uv gélov, ktorá je v našom salóne uspokojí každého zákazníka

Gélové nechty

Ak si zvolíte modelovanie nechtov pomocou podkladového uv gélu Rubber base podkladový gél na nechty , modelácia vyzerá prirodzene, nechty sú tenké, pružné, odolné voči mechanickému poškodeniu a dodávajú pocit krásnych a upravených rúk. Jednou z veľkých výhod gélových nechtov je šetrenie času pri starostlivosti o pestované ruky...

Akryl-gélové nechty

Ak si zvolíte modelovanie nechtov pomocou akryl-gélu, nechty sú síce pevnejšie, tvrdšie a odolnejšie voči nárazom, ale nie sú tak flexibilné ako samotný gél. Práve pre to nie sú vhodné pre všetky klienky. V našom salóne ich ponúkame zákazníčkam iba v prípade, že nedržia gélové nechty, alebo sa nechty často lámu v bode najväčšieho zaťažovania nechta. Vyzerajú prirodzene a krásne.

Gél lak

Revolučným trendom v nechtovom dizajne je technika gél lak. Ide vlastne o farebný uv gél, ktorý sa nanáša ako lak so štetcom z fľašky. Z toho vznikol aj názov gél lak. Už v názve gél znamená, že každá nanesená vrstva musí tvrdnúť v uv lampe. Ide o veľmi jednoduchý a nenáročný spôsob dlhodobého nalakovania nechtov v porovnaní s klasickými lakmi, ktoré sa po 2-3 dňoch prirodzene olupávajú. Takto nalakované nechty pomocou techniky gél laku vydržia 2-3 týždne.