Depilácia voskom
A už sú tu letné mesiace a začíname sa ľahšie obliekať. Spolu s letným šatníkom sa dostávajú do pozornosti aj naše chĺpky. Po bezstarostných zimných mesiacoch, sme vytiahli namiesto nohavíc sukne, tričká a topy. A spolu s nimi je najvyšší čas siahnuť aj po depilácií. Ľudské telo je pokryté veľkým množstvom chĺpkov, z ktorých úplná väčšina je voľným okom neviditeľná, jedná sa o svetlé ochlpenie, ktoré má nezastupiteľnú úlohu na pokožke, pretože ju chráni.

Pod pojmom depilácia rozumieme odstránenie viditeľnej časti chĺpka. Chĺpok pomerne rýchlo dorastá a preto máme pre vás riešenie. V príjemnom prostredí nášho salónu Evelyn style profesional Vám odstránime nežiadúcu depiláciu pomocou depilačných papierikov alebo depilačného vosku. Pred vykonanou aplikáciou vám poskytneme bezplatné poradenstvo, ako bude celý proces depilácie vyzerať a ako sa máte o chĺpky starať aj doma.

Niečo o voskochDepilačný vosk ruža


Vosk má veľmi osviežujúce účinky a odporúča sa na depiláciu veľmi tvrdých chĺpkov. Je určený na depiláciu jemnej, veľmi citlivej pokožky, keď pokožka reaguje nepriaznivo na depiláciu. Doporučujeme používať na depiláciu v okolí podpazušia, bikín a bruška. Vosk veľmi rýchlo schne a je možné ho odstrániť už po niekoľkých sekundách od nanesenia.

Depilačný vosk banán


Depilačný vosk - banán má hydratačné a ukľudňujúce účinky čo spôsobuje, že pokožka ostáva po depilácií menej podráždená. Umožňuje jemným spôsobom vykonať dokonalú depiláciu. Doporučuje sa na depiláciu nôh, rúk a chrbta. Zanecháva pokožku hodvábnu a jemnú.

Depilačný vosk čokoláda


Depilačný vosk - čokoláda obsahuje antioxidanty a proti únavové prvky. Je vhodný predovšetkým na depiláciu unavených nôh. Pôsobí relaxačne a upokojujúco. Umožňuje jemným spôsobom vykonať dokonalú depiláciu. Zanecháva pokožku hodvábnu a jemnú.


VOskyPrírodný depilačný vosk


Prírodný depilačný vosk je bez prísad a je určený pre všetky tipy pleti. Umožňuje jemným spôsobom vykonať dokonalú depiláciu. Doporučuje sa na depiláciu nôh, rúk a chrbta. Zanecháva pokožku hodvábnu a jemnú.


Depilačný vosk Tea tree oil


Depilačný vosk pre alergikov s Tea Tree olejom. Vosk je určený pre zákazníkov s prejavmi alergie. Doporučuje sa používať na veľmi tvrdé a hrubé chĺpky. Veľmi rýchlo schne, preto môže byť odstránený už po 10 sekundách. Na pokožke nezostanú prejavy sčervenania kože, nakoľko tea tree olej pôsobí upokojujúco na pokožku. Depilované miesto je hladké a jemné.

Depilačný vosk malý ROLL-ON - Ruža


Dokonalá depilácia pery malým Roll - on. Depilačný vosk - ruža má hydratačné a ukľudňujúce účinky čo spôsobuje, že pokožka ostáva po depilácií menej podráždená. Umožňuje jemným spôsobom vykonať dokonalú depiláciu. Doporučuje sa na depiláciu pery. Zanecháva pokožku hodvábnu a jemnú.


VOsky

Aplikácia


Do ohrievača depilačných voskov vložíme vosk a počkáme, kým sa vosk nahreje. Po dobu zohrievania konzultujeme so zákazníkom, ako budeme depiláciu vykonávať. Po uplynutí požadovanej doby stiahneme ochranný kryt vosku a vyskúšame, či je vosk dostatočne nahriatý na kúsok depilačného papierika. Následne nanesieme vosk na depilované miesta rovnomerne a v tenkej vrstve (podľa ochlpenia). Priložíme depilačný papierik a v smere rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Po aplikácií nanesieme depilačný olej a odstránime zvyšky depilačného vosku. Depilované miesto na záver natrieme po depilačným krémom.