Botox na vlasy

Botox na vlasy je ako plastická operácia vlasovL´Oréal Professionnel ponúka úplne novú dimenziu hĺbkovej regenerácie vlasového vlákna s doposiaľ nepoznanou účinnosťou. To všetko prípravkami služby Fiberceutic. Revolúciu v účinnosti služby Fiberceutic umožňuje výnimočná molekula Intra-cylane. Tato molekula s pôvodom v starostlivosti o pleť teraz ukazuje svoju vysokú účinnosť a variabilitu taktiež v oblasti vlasovej starostlivosti. Intra-cylane je čiastočne minerálneho a čiastočne organického pôvodu. Mikroskopické rozmery jej umožňujú preniknúť do samotného jadra vlasového vlákna a jej jedinečnou vlastnosťou je schopnosť tvoriť siete amíno-kyselín na molekulárnej úrovni pridaním vody. Po jej pridaní sa molekula začne rozvíjať, prichytí sa na vlasové vlákno a vystuží ho zvnútra. Jej 3D sieťová štruktúra a zloženie obsahujúca amíno-kyseliny ako základné stavebné prvky vlasového vlákna jej umožňujú skvelé účinkovať v samotnom jadre vlákna a spevní ho a regeneruje zvnútra vystavením sieťovej štruktúry.


Služba zahŕňa:
- umývanie vlasov
- nanesenie regeneračného séra Fiberceutic
- nanesenie masky Fiberceutic
- fúkanie vlasov
- konečný stylingVýsledky:
- okamžitá hĺbková regenerácia vnútri vlasového vlákna
- vnútorná štruktúra vlasového vlákna je obnovená a zacelená
- vlasové vlákno je zpevnené a znovu vyplnené z vnútra
- vlasy sú prirodzené, pevné a zamatovo hebké na dotyk, ako znovuzrodené
- dlhodobý efekt: 1 aplikácia vydrží až 10 umytíMAGIC EFECTO BOTOX - Novinka v našom salóne

– Maximálne zdravé vlasy

Ponúkame Vám jedinú kúru na vlasy, ktorá obsahuje kyselinu hyalurónovú, zlato, trionic keratín, oleje a živé rastlinné bunky. Botoxová kúra ktorú aplikujeme v našom salóne EVELYN style Esthetic vlas omladí, vypne, regeneruje, hydratuje, dodáva lesk a zdravie. Taktiež pôsobí ako ochrana pred teplom a vonkajšími vplyvmi. Vlasy už nebudú rozlietané, ani zbité dokopy. Ide o veľmi účinnú kúru na vlasy s ktorou máme v salóne veľmi dobré výsledky.


Kúra tahe Botox je ozdravovacia kúra nie kúra na vyrovnávanie vlasu. Je teda vhodná pre všetky typy vlasov od kučeravých po rovné. Kúru doporučujeme opakovať aspoň 3 - 4 krát po dobe 3 - 5 týždňou. Na domáce použitie sa použiva šampon a bezoplachová maska z rady tahe magic botox. Botox magic effect je čisto prírodni produkt, ktorý dokonale hydratuje a vyživuje vlasy.


Účinky:
- Hĺbková výživa
- Ochrana pred teplom a UV
- Rozjasnenie
- Oprava rozštiepených končekov
- Oživenie farby
- Posilnenie vlasov, omladenie, hydratácia


Služba zahŕňa:


- umývanie špeciálnym hydratačným šampónom
- nanesenie MAGIC EFECTO BOTOXU
- fúkanie

Ukážka pred a po nanesení MAGIC EFECTO BOTOXU